אודות עזרים

עזרים הינו מאגר המידע הישראלי הרשמי  של ישראל בתחום הטכנולוגיה המסייעת . המאגר הוא חלק מרשת המידע עולמית  EASTIN.

אתר עזרים הוקם בשנת 2007 על ידי עמותת מילבת וארגון אשל – האגודה לתכנון ולפיתוח שירותים למען הזקן בישראל בשיתוף עם  קרן קלור ושותפי פיתוח נוספים.

האתר הוקם במטרה להנגיש את המידע הרב הקיים בעמותה  לציבור הרחב ולתת לכל הנוגעים בדבר : אנשים עם צרכים מיוחדים , אנשי מקצוע מתחום הרפואה וספקים של ציוד פלטפורמה אחת אחודה המאפשרת חיפוש והשוואה בין אמצעים שונים .

במהלך השנים שחלפו היו שותפים בפיתוח האתר ובגדילתו גורמים רבים :אשל, בקול, ג'וינט ישראל, גרונטק, המוסד לביטוח לאומי, יד שרה, מכון קרטן,  מעיין-אלי"ן, משרד הבטחון, משרד הבריאות, משרד הרווחה, עמותת מילבת.

בתאריך 23.8.2018 הועבר אתר עזרים לניהולה של חברת עזרים דיגיטל בע"מ. החברה קיבלה מנדט לנהל את אתר עזרים על היבטיו המקצועיים  והכלכליים מתוך מטרה לשפר את איכות השירות שנותן האתר לעשרות אלפי הגולשים המשתמשים באתר : אנשים עם מגבלה , בני משפחה , מטפלים וספקי אמצעי טכנולוגיה מסייעת.

 

כיום עזרים הינו הפלטפורמה המובילה בארץ למידע אודות כלל ההיבטים במעגל חייו של האדם עם צרכים מיוחדים : האתר כולל מידע אודות אביזרים  ואמצעים , ארגונים ללא מטרות רווח, חברות המספקות שירותים שונים בבית המטופל ומחוצה לו . האתר  גם  כולל ספריית מאמרים ,וסרטונים בנושאים מגוונים "טכנולוגיה , זכויות , מחקר אקדמי כמו גם המלצות ומדריכים שונים .

אנו מזמינים את הקהל הרחב לתרום ידע ולהעשיר את המאגר . אנו קוראים לאנשי מקצוע , ספקים וצרכנים של טכנולוגיה מסייעת לשלוח לנו מאמרים  בנושא .