איך לשמור על המטפל באדם סיעודי

איך לשמור על המטפל באדם סיעודי

בריאות המטפל חשובה לא פחות מזו של המטופל. ניתן להשתמש באביזרים מתאימים אשר ישפרו את איכות הטיפול בהורה היקר לנו. במאגר המידע עזרים  שלל פתרונות המיועדים למטפל  ומקלים על הטיפול באדם סיעודי:


חגורות העברה:  חגורת העברה עם ידיות המאפשרת למטפל אחיזה נוספת ובכך מאפשרת שליטה ובטיחות בטיפול. החגורה מקלה על העברת המטופל ממקום למקום בבטחה ומפחיתה באופן משמעותי את המאמץ שהמטפל משקיע.

סדין העברה: יריעת בד בעלת מקדם חיכוך נמוך לעזרה בשינוי מנח במיטה והעברת המטופל מהמיטה לכסא. מקל על מיקום מחדש על ידי החלקת הסדין למיקום אליו רוצים להזיז את המטופל ללא צורך בהרמה או הזזה.

חגורת גב: חגורות גב מאפשרות שמירה על הגב של המטפל בעת העברת מטופלים. חגורת גב מייצבת מומלצת במיוחד לאנשים המבצעים פעילות קבועה מהסוג היוצר עומס על הגב ובעיקר על הגב התחתון.


פעמון קריאה לעזרה: לחצן מצוקה למטופל מאפשר קריאה לעזרה במהירות במקרה של נפילה או הרעה במצב הבריאותי. ניתן למצוא לחצן מצוקה אלחוטי לבית המפעיל התרעה בחדר אחר. לחצן מצוקה נייד לצוואר או מובנה בתוך שעון איתור חכם ומאפשר קריאה או ביצוע שיחה במהירות לכל מכשיר נייד מוגדר.


גלאי תנועה: גלאי המורכב על הדלת או במיטה ומתריע  בפני המטפל כאשר האדם קם בלילה ומסתובב בחדר. 


מצלמת אבטחה: מצלמה הכוללת קול, המוצבת בחדרו של המטופל ומאפשרת  למטפל לצפות בו באמצעות הטלפון הנייד ולוודא שהכול תקין במהלך הלילה. קיים מגוון רחב של דגמים בהתאם לצרכים ומבנה הדירה.

מוזמנים לצור עמנו קשר במוקד הטלפוני ולהתייעץ אתנו לגבי טכנולוגיות ומוצרים לטיפול באדם הקשיש.

 

עזרים- מנגישים לך את המידע 

 

שתף את הפוסט