כיסא הגבהה לאסלה לגיל השלישי – אביזר חובה בכל בית

כיסא הגבהה לאסלה לגיל השלישי – אביזר חובה בכל בית

אתם זקוקים בסיוע בעת קימה ובישיבה בשירותים? הגעתם לגיל בו אפשר להתחיל בדאגה עצמית? רוצים להקל על תנועתכם? נמצאים בגיל השלישי וזקוקים לאביזרי עזר לשירותים? עברתם ניתוח ואתם חווים קושי בתנועה, בקימה, בישיבה – ונזקקים לתמיכה? 

אם עניתם כן לפחות על אחת מהשאלות האלה, הגעתם למקום הנכון. במאמר הבא תוכלו לקרוא על הטרנדים אשר הגיע מחו"ל וכבשו כל אדם אשר חווה קושי בישיבה ובקימה בשירותים .אם עוד לא הכרתם, אז הגיע הזמן לפגוש ולהכיר מקרוב את הפלא הבא: כיסא הגבהה לאסלה לגיל השלישי או לכל אדם אשר עבר ניתוח או פציעה וזקוק לסיוע בקימה ובישיבה.

כסא הגבהה לשירותים הגבהה 7.62 ס"מ

כיסא לכל סוגי השירותים

העובדה המדהימה לגבי כיסא זה היא העובדה שהוא מתקבע לשירותים הקיימים בביתכם (וכמובן – לכל השירותים בבתי החולים, בבתי האבות ובכל מוסד אשר קיימת בו כמות רבה של בני הגיל השלישי). הצורך להתעסק אתו לא קיים כמעט בכלל! פשוט רוכשים כיסא הגבהה לאסלה לגיל השלישי ומצמידים ללא בעיה לשירותים הקיימים בביתכם. סוג השירותים שיש בביתכם לא משנה כלל- כיסא זה מתאים לכולם ומשתלב בטבעיות בכל חלל.

 

מושב אסלה נשלף עם זרועות 13 ס"מ

כיסא מושלם עבור כולם

אם יש לכם קושי בקימה, אם חוויתם פציעה בפלג הגוף התחתון, ואתם בתקופת ההחלמה- דבר ראשון נאחל לכם רפואה שלמה! לתקופת ההחלמה הבאה חשוב ביותר להיעזר בכיסא הגבהה לאסלה עם ידיות, מכיוון שהוא שיאפשר לכם קימה בקלות, הישענות בקלות והרגשה בטוחה בזמן שקיימת לכם הזדקקות לשירותים.

 

הוריכם כבר הגיעו לגיל השלישי וחווים קושי בקימה או בישיבה כשהם מנסים לגשת לאסלה? כיסא ההגבהה לאסלה לגיל השלישי, אשר בעל ידיות, יספק להם לרשת ביטחון בכל מקרה כאשר הם ניגשים לשירותים. הכיסא, אשר מגיע בצבע לבן וידיות בצבע כחול, מוגבה ל12 סנטימטרים, בעל רוחב של 52 ס"מ ועומק של 43 ס"מ,  שוקל אך ורק 2.4 קילוגרמים ויכול להכיל משקל של אדם עד 110 קילוגרם, כך שניתן להבין שהוא נהדר לשימוש עבור כולם.

כסא הגבהה 12ס"מ לאסלה עם ידיות

איך זה עובד?

למעשה, הכיסא עשוי מפלסטיק, וכמובן  שניתן לנקות אותו בקלות. בזכות הזרועות הקיימות על הכיסא מצליח האדם המשתמש בו לייצב את גופו. הכיסא מחובר באמצעות תופסן ובעזרתו מתקבע לשירותים בקלות וביעילות. אם זה נשמע לכם מעניין מסקרן ויעיל, רכשו את כיסא הגבהה לאסלה לגיל השלישי לעצמכם או עבור הוריכם (או הסבים הסבות וקרובים נוספים) ולפחות בעיה אחת תיפתר במהירות.

הגיל השלישי – כל מה שחשוב להקפיד עליו

כאשר אתם או קרוביכם מגיעים לגיל השלישי, צריכים להגיע להבנה שפעולות שהיו קלות בעבר לא בהכרח יהיו קלות היום או מחר. לכן, קיימים עזרים רבים ומגוונים לקימה, לישיבה, וגם לשכיבה ולהליכה- כל אחד בהתאם לצרכים ולקושי שלו. מה שהכי חשוב להבין, הוא שכיום בזכות הטכנולוגיה המתוחכמת והמגוונת ניתן לקבל עזרים שונים ומצוינים הנותנים מענה לכל בעיה- לכן זה הזמן שלכם להתעניין כיצד ניתן להקל על קרוביכם או עליכם בעצמכם – הזוכים לתואר הגיל השלישי. כיסא האסלה המוגבה הוא רק דוגמא אחת מתוך אלפי פתרונות.

ישנם אביזרים מצוינים נוספים הממתינים לכם- אתם רק צריכים לבחור ולהתאים את אביזרי העזר על פי הצורך והנוחיות שלכם. לעוד מוצרים לחצו כאן 

המאמר נכתב על ידי הגיל השלישי-עזרם לקשישים.

נערך ע"י מערכת עזרים

 

 

שתף את הפוסט