כלי גינון ארגונומיים

כלי גינון ארגונומיים

כלי גינון ארגונומיים לבעלי מוגבלויות פיזיות

אנשים הסובלים ממוגבלויות פיזיות הגורמות לחולשת שרירים, כאבים בפרקים או לחוסר בשיווי משקל יימנעו במקרים רבים מעבודות גינון, כגון ניכוש עשבים, חפירה או שתילה, אשר דורשות מאמץ פיזי רב.

שימוש בכלי גינון סטנדרטיים אינו מסייע משום שאלו עלולים להיות כבדים מדי וקשים לתפעול.

לצורך כך, ניתן להשיג כלי גינון שעשויים לאפשר לאנשים רבים לקחת חלק בפעילות מהנה ומועילה, בזכות המבנה הארגונומי שלהם, אשר מטרתו לשחרר את הלחץ ולהפחית את המאמץ הכרוך בעבודות גינון.

הכלים בעלי ידית בזווית ישרה השומרת על התנוחה הטבעית של כף-היד ומפרק כף-היד ומסייעים בהשגת נוחות מרבית ושליטה ובמניעת היווצרות לחץ ושלפוחיות העלולים להיגרם כתוצאה משימוש בכלי גינון סטנדרטיים.

גננים שיש להם כלי גינון מועדפים ומעדיפים להמשיך ולהשתמש בהם יכולים לחבר אליהם את ידית האחיזה הארגונומית וכך להפוך אותם לנוחים יותר לשימוש.

כלי הגינון הארגונומיים הם פתרון מצוין גם לאלה הסובלים מפגיעות בעמוד השדרה ומרותקים לכיסא גלגלים. חיבור שרוול תומך ישירות על כלי הגינון הארגונומיים או על כלי הגינון המועדפים עליהם, באמצעות חיבורם לידית האחיזה הארגונומית, מפחית את המשקל והלחץ על מפרק כף-היד ומאפשר שימוש בכוח הזרוע.

בשילוב עם ידית האחיזה, ניתן לבצע עבודות שבדרך כלל מחייבות שימוש בשתי הידיים.

חיבור פשוט של שרוול תומך לכל אחד מכלי הגינון הארגונומיים או לידית האחיזה, מאפשר ביצוע עבודות גינון מעמדת ישיבה או עמידה והחלפה מהירה בין הכלים. ידית האחיזה הארוכה מאפשרת גישה למרחק גדול יותר והגעה לגובה הקרקע מבלי להתכופף, תוך שמירה על הגב והידיים.

בנוסף לתמיכה שהוא מספק, השרוול גם מונע את נפילת הכלי מהיד, במקרה שהאחיזה בו נחלשת. הכלים איכותיים, בעלי משקל קל ועשויים מפלדת אל-חלד.

אין צורך לאחוז בהם בחוזקה למניעת החלקה, והסיכויים שיתעקמו בתנאי רטיבות או לחות פחותים.

סדרת הכלים כוללת כף, מנכש עשבים, מקלטרת, קלשון ומעדר וניתן להשיגה בחברת אורגני שלי.

נכתב ע"י: חברת אורגני שלי

נערך ע"י: מערכת עזרים