כיצד ניתן לקרוא לעזרה במהירות במקרה של נפילה או הרעה במצב הבריאותי?

כיצד ניתן לקרוא לעזרה במהירות במקרה של נפילה או הרעה במצב הבריאותי?

לחצן מצוקה הנו מכשיר המיועד על פי רוב לקשישים ולחולים. לחצן המצוקה מאפשר לעונד אותו  קריאה מהירה לעזרה במקרה של נפילה או של הרעה במצב הבריאותי. ניתן להשיג לחצני קריאה לעזרה  לשימוש ביתי אשר ביכולתם להפעיל התרעה מחדר לחדר. ישנם לחצני מצוקה המובנים בתוך שעון איתור חכם. אשר אפשר קריאה לעזרה או ביצוע שיחה במהירות לכל מכשיר נייד או מוקד מצוקה מוגדרים.  מי שמחפש פתרון לנפילות בגיל השלישי, לאיתור חולי אלצהיימר, חולי אפילפסיה ואנשים על הספקטרום האוטיסטי, זהו המוצר המושלם בשבילו. קשישים וחולים בעלי זכאות לקצבת סיעוד מביטוח לאומי או משרד הביטחון זכאים לקבל לחצן מצוקה מעמותת יד שרה המפעילה מוקדי מצוקה לקשישים.

לחצני מצוקה>

***

גלאים וחיישנים>

גלאים וחיישנים מזהים פעולה שקרתה ומעבירים את המידע לאדם הנמצא במרחק מה. קיים מגוון רחב של מוצרים: גלאי בכי תינוק, גלאי הקשה בדלת, חיישן לזיהוי התקפים אפילפטיים וכן גלאי תנועה המאפשרים קבלת מידע אודות פעולה העלולה לסכן מטופל.

***

שעון מצוקה>

שעון מצוקה חכם למבוגרים מאפשר איתור מיקום מדויק באמצעות לוויינים, הוא נענד על היד ומאפשר להיות מאותר כל העת באמצעות אפליקציה מובנית על הסלולרי של המטפל המשגיח . שעון האיתור החכם כולל בתוכו גם לחצני מצוקה ויכולת לקיים שיחת SOS עם בני משפחה או מוקד מצוקה מוגדרים. השעון מתאים לחולי דמנציה, אלצהיימר, ומשמש כפתרון מצוין לאדם תועה שאבדו עקבותיו או לקשישים לקבלת עזרה ראשונה לאחר נפילה בבית או בחוץ. השעון הוא פתרון מעולה גם לאותם אנשים על הספקטרום האוטיסטי הנוטים לעתים לברוח כשרצועת השעון בנויה כך שלא פשוט להסיר אותה.

***

טלפון לכבדי שמיעה עם לחצן מצוקה>

שתף את הפוסט