מדרסים – איזה סוגים קיימים ואיך לבחור ?

מדרסים – איזה סוגים קיימים ואיך לבחור ?

מדרסים אורטופדים הם בעצם ספידה לנעליים שניתן להניח בתוכם וכך לשנות את צורת כפות הרגליים. הם מיועדים לסובלים מכאבים בעקב בברכיים ובכפות הרגליים. שימוש במדרסים לכף הרגל מיועדים לשיפור היציבות, פיזור לחצים, הפחתת עומסים, ספיגת זעזועים. שיפור ואיזון שיווי ועומס המשקל של הגוף, עוזר לתיקון ליקויי הליכה על ידי חלוקה שווה של לחצים בכף הרגל. בעמוד זה תוכלו למצוא חנויות ספקי מדרסים ורפידות אורטופדיים לילדים ,נשים גברים ומבוגרים, בהתאמה אישית לבחירתכם, שיעזרו לכם להפוך כל נעל לנעליים אורטופדיות. לפניכם בעלי חנות אורטופדיה שחלקם עובדים עם קופות החולים כמו כללית מושלם ומכבי.

גב מדיק

מדרסים אורטופדיים>

מדרסים אורטופדיים הם סוג של ספידה שניתן להכניס לנעל והם מיועדים לסובלים מכאבים בעקבים, בכפות הרגליים בברכיים ולסובלים וכאבי דורבן.  

עקב אכילס - מכון אורטופדי

התאמת מדרסים>

במאגר המידע עזרים שירות התאמת מדרסים בהתאם למבנה הייחודי של כף רגל ספציפית. נבנים דרסים בהזמנה אישית לאחר מדידות והטבעת תבנית. מרבית קופות החולים משתתפות בהוצאה הכספית בעבור מדרסים באמצעות הביטוחים המשלימים השונים.

הגיל השלישי- עזרים לקשישים

נעלי נוחות>

נעלי נוחות הנם נעליים אורטופדיות המותאמות באופן אישי עם או בלי מדרסים ייעודיים. נעלי הנוחות מתאימות למגוון בעיות רפואיות כגון רגל סוכרתית, רגליים נפוחות וכואבות, בעיות גבם ומחלות ניווניות שונות. קיימים דגמים ללא צורך בשרוכים מה שמקל מאוד על משתמשים מסויימים בעלי קושי להתכופף או קושי במוטוריקה עדינה. הם מתאימות גם לעבודה בעמידה ממושכת וכן לספורטאים המעוניינים לשפר ביצועים ולהמנע מפציעות ספורט. נעל נוחות מומלצת ע"פ רוב לרכישה ביחד עם התאמת מדרס ייעודי הלוקח בחשבון את מבנה הנעל וכמובן את מבנה כף הרגל של המטופל \ הלקוח. 

שתף את הפוסט