מכשירי שמיעה חדישים ומתקדמים

מכשירי שמיעה חדישים ומתקדמים

אודיו סאונד ומיני סאונד מכשירי שמיעה מציגים: מכשירי שמיעה המומלצים לשנת 2021

בעבר היו מכשירי השמיעה בסיסיים ביותר, עד כדי כך שהם לא ממש עזרו להרבה משתמשים שרצו להחזיר לעצמם שמיעה תקינה וטבעית. לרוב, מדובר היה במכשירים שידעו להגביר כל מקור שמע בו הם נתקלו וכך הם הגבירו קולות וצלילים חיוניים לצד רעשי רקע מיותרים שלא ממש חשוב לשמוע.

למרבה שמחתם של לקויי שמיעה בכל רחבי העולם, כיום מייצרות חברות מכשירי השמיעה דגמים חדישים במיוחד המאפשרים שמע איכותי וטבעי ביותר, לצד נוחות משמעותית בהרכבה המתאפשרת הודות לעיצובים פורצי דרך וגם מאפיינים מתקדמים שהופכים את השימוש לנוח ויעיל במיוחד. בואו נכיר את התכונות והמאפיינים שהופכים את המכשירים החדישים ביותר לכך מוצלחים ונכיר כמה מהדגמים המובילים היום.

טכנולוגית שמע מתקדמות

חשוב להבין כי מה שהופך כל מכשיר שמיעה למכשיר טוב באמת אילו אפשרויות השמע שהוא מספק. המכשירים החדישים ביוֳתר בימינו מצוידים קודם כל במנגנונים חכמים במיוחד הסורקים את סביבת המשתמש ב-360 מעלות וקולטים שמע היקפי בצורה מדויקת וטובה. לאחר מכן, השמע עובר לערוץ דיגיטליים (ככל שיש יותר ערוצים כאלה כך מדובר במכשיר טוב יותר) ומשם הם הצלילים החיוניים עוברים אל המשתמש ורעשי הרקע המיותרים פשוט מנוטרלים. זה נשמע כמו תהליך ארוך, אבל מדובר בדבר שלוקח שניות ספורות.

חיבור לבלוטוס'

תכונה מעניינת שנוספה לכמה מכשירי שמיעה של חברת מיני סאונד מכשירי שמיעה החדישים בימינו היא האפשרות לחיבור מכשיר השמיעה דרך בלוטוס'. ניתן לחבר את מכשיר השמיעה לטלפון הנייד וכך לשמוע אודיו ושיחות טלפון ישירות במכשיר השמיעה, לשלוט במכשיר מרחוק באמצעות אפליקציה ייעודית בטלפון הנייד, לאסוף נתונים חשובים על השימוש ולייעל את פעולת המכשיר, להזרים אודיו ישירות מטלוויזיות חכמות אל המכשיר ועוד. מדובר בפיצ'ר נוח ומתקדם במיוחד שהופך את מכשירי השמיעה האלו לגאדג'ט חכם של ממש.

מכשירי שמיעה נטענים

עוד חידוש משמעותי שניתן למצוא אך ורק בדגמים חדישים של מכשירי שמיעה הוא האפשרות לטעינת המכשיר. הדגמים הללו מגיעים עם עמדת טעינה ייעודית נוחה במיוחד הכוללת נורות חיווי וניתן להנות משימוש ארוך של כ-24 שעות במכשיר לאחר הטענה של שלוש בלבד. כמו כן, ניתן לבצע טעינה מהירה של כחצי שעה ולהנות משימוש של כמה שעות במכשיר.

מכשירים זעירים ודיסקרטיים

אחת הבעיות המרכזיות עם מכשירי השמיעה מהדור הישן היא הגודל והבולטות שלהם, שהרחיקו משתמשים רבים מהשימוש בהם. לשמחתם של משתמשים רבים, אודיו סאונד מכשירי שמיעה מציעה היום מכשירי שמיעה זעירים ואיכותיים במיוחד שגודלם אינו עולה על גודלו של פול קפה. מדובר במכשירים מתקדמים עם טכנולוגיות חדישות המספקים דיסקרטיות מושלמת. בנוסף אלו הם מכשירים נוחים במיוחד להרכבה שכן הם מיוצרים בהתאמה אישית למבנה תעלת האוזן של כל משתמש.

כמה דגמים ששווה להכיר:

  • סוניק Enchant – סדרת מכשירים מצוינת של חברת סוניק. ניתן לרכוש את המכשיר הזעיר CIC או מכשיר להרכבה מאחורי האוזן שהוא גם דיסקרטי ועדין למדי. המכשירים בסדרה מגיעים ברובם עם חיבור בלוטוס' ויודעים לתת מענה לטווח רחב מאד של ירידות שמיעה.
  • אוטיקון OPN S – גם בדגם הזה ניתן לבחור תצורה לנוחיותו של כל משתמש. הוא מצויד ביכולת סריקה יוצאת דופן ב-360 מעלות וניתן לרכוש גם דגם נטען עם חיבור בלוטוס'.
  • אודיפון מיקרו CIC – מכשיר שמיעה מזערי המיוצר בהתאמה אישית לכל משתמש. מתאים לירידות שמיעה מדרגה בינונית עד דרגה חמורה.

לסיכום – אם אתם רוצים ליהנות משדרוג באיכות החיים ושמיעה טבעית עד כמה שניתן, מומלץ לבחור באחד ממכשירי השמיעה החדישים.

למבחר מכשירי שמיעה כנסו אודיו סאונד  מיני סאונד

נכתב ע"י: אודיו סאונד מכשירי שמיעה

שתף את הפוסט