מנוף לרכב נכה: פתרון חדשני להרמת כיסא גלגלים וקלנועית

מנוף לרכב נכה: פתרון חדשני להרמת כיסא גלגלים וקלנועית

מנוף לרכב נכה: פתרון חדשני להרמת כיסא גלגלים וקלנועית

 

עבור בעלי מוגבלויות רבים, אחד הדברים הבסיסיים ביותר לצורך התניידות ונהיגה הוא כיסא הגלגלים או הקלנועית.
אך מה קורה כאשר את/ה רוצה לעלות לרכב? ולחוות חופש תנועה ונהיגה מושלם ללא הגבלה?

כאן נכנס לתמונה המנוף לרכב, המתקן שביכולתו ליצור עבורך חווית נהיגה קלה ונגישה, ולהרים את כיסא הגלגלים או הקלנועית אל תא המטען שלך בקלות וללא מאמץ.

מנוף לרכב נכה: פתרון מותאם אישית לרכב ולנהג

קיימים מספר סוגים של מנופים המותאמים לצרכים ולאמצעי ההתניידות השונים של כל נהג (כגון כיסא גלגלים או קלנועית, במשקל קל או כבד וכו׳)  לכן, חשוב לפנות לחברה מוכרת שיש לה מגוון דגמים ויכולת לבחור במנוף המתאים ביותר עבורך.

 

יתרונות השימוש במנוף לרכב נכה

 • נגישות: מנוף לרכב מאפשר העלאה והורדה של כיסא הגלגלים או הקלנועית בצורה קלה וללא מאמץ, מה שייצור עבורך חופש תנועה ועצמאות מלאה.
 • פשטות ונוחות: השימוש במנוף לרכב נחשב פשוט במיוחד, ומצריך מעט מאוד מאמץ פיזי. רוב המנופים הקיימים מופעלים באמצעות לחיצת כפתור או שלט רחוק, ומאפשרים פעולה מהירה ויעילה.
 • בטיחות: המנוף מתוכנן להרים ולהוריד את הציוד בצורה יציבה ובטוחה, תוך מניעת סיכונים ופגיעות אפשריות לך ולרכב שלך.
 • התאמה אישית: את המנוף ניתן להתאים בצורה מלאה לצרכים האישיים של כל נהג ולסוג הרכב שבו הוא נוהג, מה שמבטיח התאמה מושלמת ופעולה נוחה.
 • חיסכון בזמן: המנוף מאפשר העלאה והורדה מהירה, כך שניתן לחסוך זמן ולהפוך את חוויית היציאה מהבית ובמיוחד הנהיגה לקלה ומהירה.

   

מנוף קל, כבד ומנוף רובוטי – איך נבחר?

 

 • מנוף קל
  המנוף הקל מיועד להרמת כיסא גלגלים במשקל קל עד בינוני. הוא פשוט להתקנה ולשימוש, ומאפשר העמסה ופריקה מהירה וללא מאמץ.  מתאים במיוחד לרכבים קטנים ובינוניים בזכות גודלו המינימליסטי. מחיר התקנתו נמוך יחסית ובכך הוא מהווה פתרון מצוין גם אם אינך מבין זכאי הביטוח הלאומי.
 • מנוף כבד
  מיועד להרים כיסא גלגלים וקלנועית במשקל כבד, ומתאים לרכבים גדולים יותר. הוא יציב במיוחד ומסוגל להרים עד 50 ק"ג אל תא המטען. המנוף הכבד מופעל באמצעות שלט רחוק ואינו תופס מקום רב בתא המטען.
 • מנוף רובוטי
  המנוף הרובוטי הוא הפתרון המתקדם ביותר. הוא מופעל באמצעות לחיצת כפתור ומאפשר להרים ולהוריד את כיסא הגלגלים או הקלנועית במהירות וללא מאמץ כלל. הוא מותקן בקלות וללא פגיעה ברכב כך שאם חיפשת את הפתרון הטכנולוגי המתקדם ביותר – זה המנוף עבורך!

   

מקצועיות והתמחות באבזור כל סוגי הרכב

חברת "פרילינג נהיגה וניידות" מתמחה באבזור כל סוגי הרכבים עם מגוון רחב של מנופים ועזרי נהיגה נוספים. המתקנים מותאמים אישית עבורך, בדגש על הפעלה קלה וטכנולוגיות מתקדמות.

 

בחברת פרילינג תמצאו פתרונות חדשניים, הכל בייצור כחול-לבן במפעל שלנו בכפר סבא ובאיכות גבוהה. אצלנו כל תהליך התכנון, הייצור וההתקנה מתבצע תחת קורת גג אחת! החברה גאה באלפי לקוחות מרוצים ותשמח להציע גם לך שירות אישי ומקצועי, כולל אחריות מורחבת וביקורת שנתית ללא עלות על מנת להבטיח את מקסימום הנוחות והבטיחות האפשרית!

מאמר זה נכתב על ידי חברת  נערך על ידי מערכת עזרים לפרטים, ייעוץ והתאמה ניתן לצור קשר בדרכים הבאות:

ימים א-ה 8:00 – 17:00
 1700-701114  
050-530-3311

אנו סבורים שנימצא יחד את הפתרון הנכון ביותר עבורך. גולן –  www.fds-sys.com