מעקה למיטה ולכורסא – לאפשר לבני הגיל השלישי לקום בקלות

מעקה למיטה ולכורסא – לאפשר לבני הגיל השלישי לקום בקלות

כאשר הינכם סועדים אדם קשיש ויושבים אתו סביב השולחן, על מיטתו, או על הספה, ניתן להבחין במצבים השונים בהם הוא חווה קושי בעת הקימה, והמטפלת הסיעודית נאלצת להתערב. שגרה זו כנראה מוכרת לכם מקרוב. בדיוק מסיבה זו, מגיע לו את הטוב ביותר: מעקה למיטה המאפשר לו לקום בעצמאיות מכל מצב ומכל סוג של בעיית ישיבה- מהמיטה הסיעודית ועד ספות היוקרה.

מגן/מעקה מיטה למבוגרים

המעקה עשוי אלומיניום ובעל אחיזה נוחה ולא חדה

אחד העקרונות המנחים בגרונטולוגיה, אשר דומה מאוד לטיפול בילדים, הוא שהאביזר המוענק למושא הטיפול אינו יהיה חד. למעשה מעטים יודעים, שגם צביעה שגויה של האביזר עלולה לחדד אותו ולהעמיד את המשתמש במצב מסוכן. כאן, מדובר על מעקה למיטה העשוי מאלומיניום ונצבע בצביעת מחשב מדויקת ביותר במפעל. העובדה הזו מבטלת את הסיכון שמדובר במכשיר חד ולא נעים להחזקה. ההיפך הוא הנכון. עד עכשיו, כל אדם שעשה שימוש במעקה חש כי מדובר על מעקה מדרגות קבוע, וסייעה לו לקום בכיף ובקלות מכל בעיית ישיבה.

מעקה למיטה למבוגרים

המעקה מתכוונן ומאפשר שינוי בגובה והתאמה הנדסית לכל מוצר ישיבה

אחד היתרונות הבולטים ביותר של מעקה זה למיטה הוא היותו מתכוונן. עקב העובדה החשובה הזו ,ניתן להיעזר בו כשפתרון הישיבה נמוך (למשל, ספת סלון), או גבוה (למשל, כסא פינת אוכל). ניתן להיעזר במעקה כשהמזרון נפרד מהמיטה וגם ניתן להיעזר בו בספת אירוח, בה המזרן הוא חלק אינטגרלי מהבסיס. למעשה, בעזרת מעקה למיטה מדגם זה, כל מקום בו הקשיש מתיישב נהפך לפשוט לקימה.

מעקה למיטה ועזר קימה

עמידות חסרת פשרות: אינו מתבלה ואינו נהרס בקלות

כמובן שהיצרנים לקחו בחשבון כי מעקה למיטה עלול ליפול, להישמט, הקשיש עלול להשתמש בו בצורה שגויה וכן הלאה. בדיוק עקב כך מעקה זה נבנה תחת תקנים מערביים מחמירים ביותר, הכוללים גם שמירה מפני חבטות מסוכנות. המעקה אינו נהרס ואינו מתבלה, וכן נשמר כמו חדש ללא שום בעיה. אינכם צריכים לחשוש לעתידו של המוצר או לחשוש שהקשיש יעשה בו שימוש שגוי. הוא ישמור עבורו על חוזק ויציבות מלאה. גם הסיכוי "לטעות" בתנועות הוא אפסי, עקב העובדה שהוא מספק דינאמיות שאין כמעט באף מוצר אקוויוולנטי אחר בתחום סיעוד הקשישים.

 
מעקה בטיחות למיטה – עזר לקימה
מעקה בטיחות למיטה מתכווננת


מוצר קל משקל שניתן להסיע ממקום למקום

מעקה למיטה עם זרוע נפתחת


אחת מתכונותיו הנוחות ביותר של מעקה מדגם זה, היא העובדה שהוא ניתן להובלה ממקום למקום בנוחות המרבית. לדוגמא, אם המטפלת הסיעודית של הקשיש צריכה להוביל אותו לביתכם מבית האבות או ממקום אחר בו הקשיש נמצא, מעקה מדגם זה הוא פרקטי ונכנס בקלות במכונית , ואף ניתן לשינוע בתחבורה ציבורית ללא אף בעיה. ניידות ברמה הזו, בשילוב עם יציבות ללא פשרות בזמן שימוש פעיל ,מהוות שילוב נדיר ביותר במוצרים בתחום הגרונטולוגיה ולכן מעקה למיטה מסוג זה הוא פריט נדיר וייחודי ביותר לדעת רבים מהמומחים בענף זה.

הסדירו עבור הקשיש מעקה למיטה אשר יסייע לו בכל עת שיבקש לקום ולעמוד שוב על רגליו, לאחר ישיבה או שינה. הבטיחו למטופליכם את תשתית הקימה הטובה ביותר!

מאמר זה נכתב על ידי הגיל השלישי-עזרים לקשישים

נערך ע"י מערכת עזרים


שתף את הפוסט