עלייה וירידה במדרגות

עלייה וירידה במדרגות

שלום,

היום רציתי לספר לכם כיצד אני מצליחה לעלות ולרדת במדרגות לדירתי, מבלי לאבד את שיווי המשקל. לפני כחצי שנה עברתי לדירה ברמת-גן. שנים גרתי בדירת קרקע, הן אצל ההורים והן בדירתי השכורה באריאל.

חלומי היה לעבור לעיר, אך הבנתי שלשם כך אצטרך להתפשר על דירה בקומה עליונה ושהסיכויים שלי למצוא דירה בקומת קרקע נמוכים. לאחר חיפושים רבים מצאתי את הדירה בה אני מתגוררת היום – דירה מקסימה מבחינה מיקום, מחיר וגודלה היחסי לדירות העיר. אך בה היה חיסרון אחד גדול, במיוחד עבורי… כ-15 מדרגות עץ בכניסה. לאחר התלבטויות רבות בהם כמעט וויתרתי עליה מהחשש להתעייף בעליה וירידה ממנה ואיבוד שיווי המשקל או נפילה, החלטתי לא לוותר ופניתי לבעל הבית בבקשה להתקין לי מעקה (בצד שמאל – כך שאוכל לאחוז באמצעות ידי השמאלי בזמן ירידה, עלייה נראתה לי פחות בעייתית).בעל הבית התקין זאת עבורי בשמחה ואני עברתי לדירה.

היום אני מרגישה מאוד חופשיה בדירה- הן בעלייה והן בירידה ממנה, התרגלתי לאחוז במעקה שמצידה השמאלי וגם העייפות שחששתי ממנה לא מקשה עלי, אפשר לומר שהתרגלתי. ברגע קושי שכזה, אני נעמדת על המדרגה, לוקחת נשימה עמוקה, אוחזת במעקה ומזכירה לעצמי "זה ספורט בשבילך, זה טוב ובריא, רק עוד קצת", וממשיכה להתקדם מעלה אל דירתי.

תודה שקראתם על הדרכים שלי לקיים חיים עצמאיים ומלאים בזכות טכנולוגיות מסייעות.

להתראות,

בת-חן.

שתף את הפוסט