הילמ"ה – הייטק למען החברה

הילמ"ה – הייטק למען החברה

הילמ"ה – הייטק למען החברה

הילמ"ה – הייטק למען החברה

הילמ"ה- הייטק למען החברה, היא חברה לתועלת הציבור וללא מטרות רווח, שהוקמה ב-2018 על ידי בכירים בעולם ההיי-טק הישראלי, המבקשים להפוך את ישראל למובילה עולמית בתחום חדשנות האימפקט, על מנת לתת מענה לאתגרים ציבוריים וחברתיים. 

הילמ"ה הוקמה בהשראת יחידת 8200 הצה"לית, והיא מכשירה דור של צעירות וצעירים מוכשרים ושאפתנים לפיתוח פתרונות טכנולוגיים-חברתיים פורצי דרך לתועלת החברה. 

הפתרונות של הילמ"ה מתוכננים בהתאמה מלאה לצורכי החינוך, הרווחה והבריאות, ומתקבלים באהדה רבה על ידי לקוחות, קולגות ושותפים לדרך. המודל של הילמ"ה מבוסס על סינרגיה בין המגזר העסקי, הציבורי והשלישי. 

אנו מגייסים את מיטב הצעירות והצעירים המתנדבים לשירות הלאומי-אזרחי (מסיבות רפואיות, דתיות או אחרות) וכן אוכלוסיות איכות נוספות, ומעניקים להם הכשרה טכנולוגית מתקדמת שלאחריה הם מקדישים שתי שנות התנדבות לפיתוח פתרונות טכנולוגיים לבעיות חברתיות. יחד עם אנשי היי-טק בכירים, ושותפים מהממשלה ומהמגזר השלישי, אנו מאתרים אתגרים ציבוריים וחברתיים ורותמים את יכולות המתנדבים שלנו ליצירת פתרונות טכנולוגיים חדשניים וכך הופכת הילמ"ה למרכז פיתוח טכנולוגי מוביל עבור המגזר הציבורי והמגזר השלישי בתחומי הרווחה, החינוך והבריאות.

אל קהילת המפתחים של הילמ"ה, שרובם הגדול נמנה על אוכלוסיות הנמצאות כיום בתת-ייצוג בתעשיית ההיי-טק, מצטרפים גם צעירות וצעירים מרחבי העולם, המגיעים לתקופות התמחות והתנדבות בקהיליית האימפקט-טק. 

 
מעבר לאתר