פתרונות לשמירה על היגיינה אישית בשירותים

פתרונות לשמירה על היגיינה אישית בשירותים

שמירה על היגיינה אישית בשירותים 

לאנשים עם מגבלה  בניידות קיים קושי אמיתי לבצע פעילויות יומיומיות פשוטות. הקושי בניידות יכול להיגרם עקב מצב קבוע כגון מחלה ניוונית או אירוע מוחי או מצב חולף  הנובע מנפילה המסתיימת בשבר או חבלה.

המקור למגבלה יכול להיות חולשה בשרירים הגורמת למגבלה בטווחי התנועה או כתוצאה מכאבים הגורמים לכך שלא ניתן להניע את האיבר הרצוי מעבר לטווח מסוים. על מנת להתגבר על המגבלה בטווחי התנועה ניתן ורצוי להשתמש בפתרונות טכנולוגיים אשר יפצו על המגבלה.

בסביבת השירותים קיימים מגוון של פתרונות המסייעים בהנגשת חדר השירותים. פתרונות אלו מתייחסים הן לכניסה והיציאה מחדר השירותים והן לשמירה על הניקיון האישי לאחר ביצוע הצרכים.

מוצר יעיל המסייע לשמירה על ההיגיינה האישית בצורה יעילה הוא מושב אסלה שהוא גם בידה. ניתן להרכיב מוצר זה על כל מושב אסלה בכל חדר שירותים. באמצעות השימוש בבידה נחסך הצורך להשתמש בנייר טואלט לצורך ניקיון מה שמקל מאד על הפעולה.

הבידן מופעל באמצעות לחיצה על כפתור המפעילה זרם מים ממוקד אשר מביא לרמת ניקיון גבוהה הרבה יותר מהאמצעים הסטנדרטיים. בנוסף היות ומדובר בתוספת לאסלה נחסך הצורך לבנות או להחליף את האסלה ואין צורך באיש מקצוע על מנת להרכיב.

קיימים בשוק מגוון של מוצרים ברמות שונות ויש להקפיד לרכוש מוצר באיכות גבוהה ובעדיפות למוצר שמיוצר בישראל .

קיימים מוצרים הכוללים גם פתרונות לייבוש האזור לאחר השטיפה ומוצרים המופעלים באמצעות שלט כך שגם מטפל יכול להפעיל את הבידה מרחוק ולשמור על כבודו של המטופל.

לפרטים נוספים אודות פתרונות להיגיינה בשירותים ניתן לקרוא כאן 

שתף את הפוסט
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email