עזרי שמיעה לגיל המבוגר

עזרי שמיעה לגיל המבוגר

ירידה בשמיעה בגיל המבוגר הינה תופעה מוכרת הפוגעת משמעותית באיכות החיים. ירידה בשמיעה משפיעה על התפקוד היומיומי והתקשורתי של האדם בכל מעגלי החיים : בית ,עבודה ופנאי, ועלולה לגרום למתח בין האדם לסביבתו.

במאגר המידע עזרים מוצגים מבחר גדול מאוד של אביזרי שמיעה, אמצעים ופתרונות  מכל הסוגים ומהספקים המובילים בישראל. עזרי שמיעה מתחלקים למספר  קבוצות ובמאמר זה נעמוד על ההבדלים ביניהם בשאיפה לסייע לכל מי שמזדקק להם.

תמונה של אנשים

 

אוזניות אלחוטיות להגברת עוצמת השמע מהטלוויזיה או מהטלפון הנייד, מיועדות לכבדי שמיעה ובעלות אפשרויות הגברה שונות בהתאם לצרכי המשתמש.

אוזניות אלחוטיות לטלויזיה >

*

טלפון לכבדי שמיעה הנו מכשיר טלפון עם אפשרות הגברת השמע באפרכסת בהתאם לצרכי המשתמש, מגיע לרוב גם עם מקשים גדולים ונוחים, מספק חווית שימוש נוחה ויעילה בשיחות טלפון עבור אנשים עם לקויות שמיעה.

טלפונים לכבדי שמיעה >

*

מגבר שמע אישי אלחוטי מיועד לאנשים עם לקות שמיעה בדרגות שונות,  משמש להגברת השמע מהסביבה ומאפשר לשמוע בבירור את הנאמר מסביב וזאת יחד עם היכולת לנטרול רעשי רקע וזאת בזכות תדר מיוחד של המכשיר. מצויין למפגשים משפחתיים, שיחות טלפון, צפייה בטלוויזיה או בתיאטרון ואפילו מאפשר שיחה נינוחה בבית הקפה תוך התמקדות באדם הדובר מולך מבלי להגביר גם את רעשי הסביבה.

מגברי שמיעה >

*

מערכת התראה לכבדי שמיעה מספקת התראה ויזואלית (אור מהבהב) או תחושתית (רטט) ללקויי שמיעה ולכבדי שמיעה. ניתן להגדיר את המערכת כך שתתן התראה שונה לכל סוג רעש: בכי תינוק, צלצול בדלת, אזעקה, שיחת טלפון וכ'ו

 מערכות התראה לכבדי שמיעה>

*

שעון מעורר לכבדי שמיעה בעלי צליל השכמה חזק במיוחד מאפשר גם לסובלים מלקות בשמע להתעורר בזמן הנוח להם. כמו כן קיימים סוגים שונים של חיווים בנוסף לצלצול חזק במיוחד, כמו רטט מתחת לכרית, הבהוב אור, שעונים עם ספרות גדולות במיוחד ללקויי ראיה ועוד.

שעונים מעוררים לכבדי שמיעה >

*

סוללות למכשירי שמיעה מספקות למכשירים השונים את האנרגיה הדרושה לפעילותם. קיימים סוגים רבים מאוד של סוללות בהתאם לסוג המכשיר. כמו כן ניתן להשיג אביזרים נוספים כמו מתקון לניקוי מכשיר השמיעה ועוד. כמו כן, ניתן להשיג דרכנו אביזרים נוספים למכשירי שמיעה כמו מכשיר לניקוי מכשירי שמיעה.

סוללות ואביזרים >

 

 

 

צרו קשר עם קו הייעוץ שלנו ונסייע לכם בייעוץ ובהכוונה

 

 

 

שתף את הפוסט