יהל – השמה יעוץ והכוונה, למשפחה ולגיל השלישי

יהל – השמה יעוץ והכוונה, למשפחה ולגיל השלישי

יהל – השמה יעוץ והכוונה, למשפחה ולגיל השלישי
(נמצאות 0 חוות דעת על נותן שירות זה )

חברת י.ה.ל פועלת מעל 10 שנים להתאמת פתרונות לזקוקים ליעוץ והכוונה, למשפחה ולגיל השלישי. לחברה מערך מקצועי הכולל: רופאים, אחיות, עובדים סוציאליים ואנשי מקצוע מתחום הכלכלה ועריכת הדין, על מנת להעניק לכם פתרון המותאם אישית, ברגישות רבה, אהבת האדם ומקצועיות בלתי מתפשרת.

למה אנחנו עושים את זה?

הסיפור של י.ה.ל מתחיל בניסיון האישי של מייסדת החברה והמנכ"ל, טובה יששכרי.

לאחר שנות עבודה רבות כעובדת סוציאלית, הכירות עמוקה עם המערכת וטיפול באלפי אנשים שנזקקו לעזרה והתקשו במציאת הדרך הנכונה להתמודד עם הבירוקרטיה, נאלצה להתמודד בעצמה עם הקשיים המתעוררים כאשר הורה מתבגר ואינו יכול לדאוג לעצמו עוד.

מתוך ההבנה שהיא יכולה לסייע הקימה טובה את החברה ומאז י.ה.ל עוזרת לבני הגיל השלישי ובני משפחותיהם למצוא את דרכם ברגעים לא פשוטים אלו.

כיום הקדמה בעולם הרפואה מאריכה חיים, אך היכולת להאריך חיים טומנת בחובה גם קשיים מרובים בהתמודדות עם אוכלוסיית הקשישים בארץ בכלל ובמשפחה בפרט.

קיים פער בין הפתרונות המצויים כיום במסגרת הקהילה לבין יכולת הפתרונות הנדרשים להארכת תוחלת החיים. הקהילה אינה ערוכה כיום לתת מענה כוללני לקשיים הנובעים מהידרדרות התפקוד אצל הקשישים ולכך יש השלכות קשות על תפקוד המשפחה במעגלי החיים השונים – עבודה, משפחה וחברה. מציאות זו מעוררת תסכול וזעם ויוצרת לחץ כבד על המערכת הרפואית, הקהילתית ובעיקר על המערכת המשפחתית.

ניסיוני המצטבר בתחום הטיפול בפרט ובמשפחה בכלל, הניעו אותי להתמקד בתחום המשפחה והזקנה מחד, לסייע לקשיש ולאפשר לו איכות חיים ברוב ימיו, ומאידך גיסא לאפשר למשפחה להמשיך ולתפקד על פי אורח חיים רגיל כשהם תומכים ביקר להם ויודעים שעשו את המיטב למענו.

עבורי העזרה לאדם ולמשפחה מהווה דרך חיים אשר אימצתי לעצמי לפני שנות רבות.

במשך שנות עבודתי עברתי תהליך של התפתחות מקצועית, מעזרה לנזקקים באופן אינטואיטיבי ליכולת לאבחן, לזהות קשיים, ליזום דרכי פעולה וליישם באופן מקצועי ויעיל לרווחת הפרט, המשפחה והקהילה.

זו סיטואציית חיים לא קלה בכלל עבור בני הגיל השלישי וכן עבור מי שדואג להם. ניתן בהחלט לקבל עזרה, לרכך את ההתמודדות ולהצטייד במיטב הפתרונות הקיימים למענם.

החיוך על פניהם ועל פני הקשיש משמח אותי וגורם לי אושר רב.

אשמח לסייע לך ולבני משפחתך, טובה יששכרי, עובדת סוציאלית בכירה.

נותן שירות זה עוסק בתחומים הבאים:
אחיות דיור מוגן לקשישים הגיל השלישי חברות סיעוד והשמה ייפוי כח מתמשך ליווי בעת מחלה ניהול הטיפול עובדים סוציאלים