לרווחה- מימוש זכויות רפואיות

לרווחה- מימוש זכויות רפואיות

לרווחה- מימוש זכויות רפואיות
(נמצאות 0 חוות דעת על נותן שירות זה )

חברת "לרווחה" הוקמה מתוך תחושת שליחות עמוקה ורצון לסייע לכל מי שנאלץ להתמודד עם מגבלה רפואית. אנחנו יודעים שההתמודדות היא לא פשוטה וגוזלת אנרגיות רבות, הן במישור הגופני, והן במישור הנפשי.

וכשמוסיפים לכך את העובדה שכדי לקבל את הזכויות המגיעות לכם, אתם נאלצים לטבוע בים של טפסים, ולא יודעים למי לפנות ואיך להגיש תביעה – זה הופך להיות כמעט בלתי אפשרי. אנו כאן לעזור לכם מול ההתמודדות הזאת, ומול הביורוקרטיה המסורבלת והנוקשה. אצלנו תמצאו אוזן קשבת, רצון לעזור, ודלת פתוחה לרווחה!

עם הצוות המנוסה והמקצועי שלנו אנו רואים אתכם כבני אדם ולא כעוד ערמת טפסים. אנחנו לומדים את המצב הרפואי שלכם עד לפרטי פרטים, על מנת להתחיל את התהליך בצורה מסודרת ומקצועית, וממשיכים ללוות ולהדריך אתכם לוועדות הרפואיות, דואגים שתקבלו את מלוא הפיצוי המגיע לכם, ומוודאים שתקבלו אותו בקלות ובמהירות מכל הגופים כגון: ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות הביטוח וקרנות הפנסיה.

הידע הרב שברשותנו והניסיון העשיר, עומדים לרשותכם בכל נושא ועניין. אנחנו מומחים במיצוי מקסימלי של זכויות לאנשים הסובלים ממחלות כרוניות, אובדן כושר עבודה, פציעות שונות, ילדים בחינוך מיוחד, ואפילו השגת תג נכה במחיר מוזל.

תחומי מיצוי זכויות שאנו יכולים לעזור לכם לממש!

♦ פנסיה וביטוח

פנסיית נכות-  אם אתם מתמודדים עם בעיה רפואית כלשהי, ואם יש ירידה בהכנסות שלכם – כדאי לכם לבדוק האם אתם מבוטחים והיכן. יש סיכוי גבוה שמגיע לכם פיצוי כספי חודשי!.
אובדן כושר עבודה- על פי רוב כולל ביטוח החיים מרכיב של "אובדן כשר עבודה", כלומר: חברת הביטוח תשלם לנו מידי חודש סכום כלשהו, אם היכולת שלנו לעבוד נפגעה כתוצאה ממחלה או מפציעה, וההכנסות שלנו ירדו בהתאם.
ביטוח תאונות אישיות- כל פוליסת ביטוח מכסה סוג אחר של נזקים, ולכן טרם הגשת התביעה מומלץ לקרוא את הפוליסה בתשומת לב, ולבדוק מה רלוונטי לגביך.
ביטוח סיעודי- הוא ביטוח הנרכש באופן פרטי מחברת ביטוח או דרך קופת החולים, והוא מעניק תשלום חודשי במקרה של מצב סיעודי, או החזר עבור הוצאות הנובעות ממצב סיעודי, כמו החזקת עובד זר, שהייה במוסד סיעודי, ועוד.

♦ מס הכנסה

פטור ממס– אם נקבעו לך 90% נכות בגלל כמה בעיות רפואיות, למשך תקופה של 185 יום לפחות, אתה זכאי לפטור ממס. במידה ואתה סובל מבעיה רפואית אחת בלבד תצטרך לקבל 100% נכות כדי להיות זכאי לפטור.
נקודות זיכוי קרוב נטול יכול- נקודת זיכוי היא בעצם הנחה בגובה מס ההכנסה שיש לשלם. כל אזרח זכאי ל-2.25 נקודות זיכוי באופן אוטומטי, ויכול לקבל נקודות זיכוי נוספות בגין בן זוג, ילדים ועוד, לפי הקריטריונים של מס הכנסה. הורים לילד עם מוגבלות זכאים ל-2 נקודות זיכוי נוספות

♦ ביטוח לאומי

נכות כללית- קצבת נכות כללית היא קצבה המשולמת מידי חודש על ידי הביטוח הלאומי לאנשים שכושרם לעבוד ולתפקד נפגע בגלל מגבלה רפואית.
קצבת שירותים מיוחדים- או בקיצור: שר"מ, היא קצבה חודשית שניתנת לאנשים שזקוקים לעזרה בפעולות בסיסיות או לאנשים שמצבם הרפואי מצריך השגחה צמודה.
נכות מעבודה- הביטוח הלאומי מעניק פיצוי כספי חודשי או חד פעמי למי שנגרמה לו נכות כתוצאה מהמקרים הבאים:
תאונת עבודה – פגיעה חד פעמית במהלך העבודה או בדרך אליה או ממנה.
מחלת מקצוע– פגיעה מתמשכת עקב תנאי העבודה.

 

גמלת ניידות- היא שם כולל למגוון הטבות הניתנות על ידי הביטוח הלאומי למי שסובל מליקויים מסוימים ברגליים, כגון: החלפת מפרקים, אי ספיקה בעורקי הרגליים, הפרעה במערכת הלימפה, שיתוק חלקי או מלא, ועוד.
קצבת ילד נכה- היא קצבה חודשית המשולמת על ידי הביטוח הלאומי להורים שילדם סובל ממוגבלות כלשהי, פיזית, שכלית או נפשית.

לרווחה  הנה חברה למימוש זכויות רפואיות המעניקה שירות ברמה אחרת. אנחנו תמיד זמינים אליכם, קשובים לכם ועומדים לצידכם עם המון אהבה. טובתכם עומדת תמיד לנגד עינינו, וזו הסיבה שאנחנו לא גובים מכם שום תשלום לפני שקיבלתם את הפיצוי – אין תשלום על דמי פתיחת תיק, לא בתחילת התהליך ולא בסופו!

עם הרזומה העשיר שלנו, קרוב ל-90% הצלחה במשך עשור, אנחנו מאמינים שגם אתם תקבלו את כל הזכויות שלכם!

*השירות אינו משפטי.

נשמח לעזור לממש גם את הזכויות שלכם צרו אתנו קשר עוד היום!

נותן שירות זה עוסק בתחומים הבאים:
אובדן כושר עבודה ועדה רפואית ביטוח לאומי יועצי מס מימוש זכויות רפואיות תאונות עבודה תביעות ושירותי ביטוח
לפרטים נוספים אודות הספק »
מצדה 7 בני ברק, מגדל ב.ס.ר 4