מקום משלי – הבית לאתגרים במשפחה

מקום משלי – הבית לאתגרים במשפחה

מקום משלי – הבית לאתגרים במשפחה
(נמצאות 0 חוות דעת על נותן שירות זה )

מקום משלי” – ייעוץ, תמיכה והכוון לניהול משפחה בעת משבר ובצמתים בחיים ילדים, בוגרים, מבוגרים עם צרכים מיוחדים, רפואיים, מתמודדי נפש, גיל שלישי ועוד.

הבית מציע ליווי, הכוונה, תמיכה רגשית ומיצוי השירותים השונים הן מטעם המדינה ו/או אחרים, כולל מיצוי זכויות כספיות וסוציאליות.

מתוך הבנה שמשפחה המתמודדת עם אתגרים רפואיים/שיקומיים נאלצת להתמודד, בין היתר, עם הוצאות כספיות גבוהות. אנו מציעות שירות תכליתי יעיל וממוקד במטרה להגיע לתוצאות הטובות ביותר ובעלויות נמוכות ככל הניתן.

לבית פתרון רב מערכתי למשפחות המתמודדות עם אתגרים – ילדים, בוגרים ומבוגרים, תוך הסתכלות מקיפה על כל תחומי החיים הנוגעים לכלל בני המשפחה: הבירוקרטי, הטיפולי והרגשי.

השירות הינו פרטי, דיסקרטי ומותאם בחבילות אישיות לצרכי המשפחה, תוך התחשבות ושימת לב לאפשרויות השונות העומדות בפניה.

מקום משלי הוקם מתוך הסיפור האישי והניסיון המקצועי של כל אחת מאתנו, כמי שחוו את המשבר המשפחתי משני היבטיו כאמא ובת, כל אחת במשפחתה היא, השילוב בין שתינו מאפשר לנו לסייע לכל אחד מחברי המשפחה בהתמודדות עם האתגר מתוך הבנה מעמיקה של נקודת המבט שלו.

נעמה משלי – B.A בעבודה סוציאלית מנהלת טיפול, מנחת קבוצות מוסמכת בתחום הורות ומשפחה בעלת 20 שנות ניסיון  בעבודה סוציאלית.

 בעברי חליתי בסרטן וראיתי את המאבק היומיומי שמשפחתי עברה. בהמשך, ניהלתי במשך שלוש שנים, את המערך הסוציאלי באגודה לסוכרת נעורים ואף קידמתי זכויות לטובת ילדים סוכרתיים הן בביטוח הלאומי והן בכנסת.

שלוש שנים נוספות, ליוויתי משפחות לבוגרים עם צרכים מיוחדים בארגון הארצי – בית אקשטיין ובמקביל הנחתי קבוצות תמיכה להורים לילדים בעלי תסמונות נדירות במרפאה לגנטיקה התנהגותית בבית החולים תל השומר.

מהיכרותי עם המערכת מבפנים, אין לעובדים הסוציאליים ברשויות אפשרות ללוות משפחה בצורה מקיפה. אני מאמינה כי השירות אותו אנו מציעות, ליווי בירוקרטי אישי הכולל מעטפת של תמיכה רגשית וטיפולית תחת קורת גג אחת, חוסך הרבה מאוד כסף, טרחה ומשאבים שמשפחה צריכה לגייס על מנת להתפנות למה שחשוב באמת – תא משפחתי מכיל, תומך ומתמודד.

 

שרון פוסט רצבי יועצת משפחתית מוסמכת, M.A בעלת 17 שנות ניסיון, מאמנת, מנחת קבוצות הורים, מרצה.

כאמא לארבעה ילדים בוגרים אשר חוותה בבית אתגרים רבים של ילדים עם צרכים מסוגים שונים. מסוגיית אימוץ במשפחה המתמודדת עם דינמיקה מורכבת בתוך הבית על גווניה השונים, דרך מסע חיים לצד נערה מתבגרת המתמודדת עם הפרעת אישיות גבולית. בחרתי לשלב את ניסיוני האישי והמקצועי על מנת לעזור להורים עם אתגרים שונים בחיי המשפחה.

כבעלת עסק עצמאי של 17 שנים בתחום אחר, החלטתי לעשות הסבה מקצועית, לתחום הייעוץ המשפחתי ולתרום מניסיוני האישי.

מזה מספר שנים אני מלווה, תומכת ומייעצת למשפחות המתמודדות עם האתגר של ילד הסובל מבעיות התנהגותיות, נפשיות, או מחלות שונות במטרה להקל ולסייע על ההתמודדות היום יומית.

מתוך ניסיוני האישי, השילוב של מעטפת הכוללת ליווי בירוקרטי, כמו גם ליווי רגשי וטיפולי תחת קורת גג אחת, אותו אנו מציעות, הינו פתרון יעיל, חסכוני ונוח המאפשר להורים להמשיך ולנהל תא משפחתי שלם וחזק.

 

ליווי בירוקרטי, טיפולי ורגשי למשפחות במצבי משבר וצמתי חיים. השירות ניתן בכל הארץ 

לחצו כאן לבדיקת הצוות הקרוב לאזור מגוריכם 

נותן שירות זה עוסק בתחומים הבאים:
ועדה רפואית ביטוח לאומי ליווי בעת מחלה מטפלים וקליניקות מטפלים משפחתיים מימוש זכויות רפואיות ניהול הטיפול עובדים סוציאלים שיקום ביתי