עורך דין הדאיה- נזיקין וביטוח

עורך דין הדאיה- נזיקין וביטוח

עורך דין הדאיה- נזיקין וביטוח
(נמצאות 0 חוות דעת על נותן שירות זה )

משרדו של עורך הדין ינון הדאיה מתמחה בדיני הנזיקין והביטוח ופועל בהצלחה מזה כעשור. עו"ד הדאיה מביא עמו ניסיון מקצועי רב וידע משפטי נרחב ומעמיק בענפי המשפט הללו, בהם הוא עוסק מתחילת דרכו המשפטית.

עורך דין הדאיה הוא בעל תואר ראשון במשפטים (בהצטיינות) מהקריה האקדמית קריית אונו ובעל תואר שני במשפטים מאונ' בר אילן. עוה"ד הדאיה התמחה במחלקת הנזיקין של אחד ממשרדי עורכי הדין הגדולים והמובילים בארץ וסיים בהצטיינות את בחינות לשכת עורכי הדין בישראל. כיום הוא בעלים של משרד עצמאי, אשר שמו הולך לפניו כמשרד בוטיק מן השורה הראשונה בתחום הנזיקין והביטוח.

משרדו של עורך הדין ינון הדאיה עוסק בקשת רחבה של תיקים, לרבות תיקים מורכבים מאוד והוא מייצג את לקוחות המשרד בכל הערכאות המשפטיות, לרבות בבית המשפט העליון. תחומי העיסוק המרכזיים של המשרד הנם: תאונות דרכים, תאונות עבודה, ביטוח לאומי, תאונות תלמידים ותביעות ביטוח.

עוה"ד הדאיה טיפל במאות תיקים בהצלחה, כאשר בעת מתן ייעוץ וייצוג משפטי ללקוחותיו, מקפיד הוא על התאמת הפתרון המשפטי הטוב ביותר לצרכי הלקוח, בהתאם לנסיבות המקרה.

לעו"ד הדאיה הצלחות רבות בתחום הנזיקין והביטוח, בין היתר, פסקי דין תקדימיים עבור נפגעי תאונות, בסכומים של מיליוני שקלים.

כמו כן, עוה"ד הדאיה מעניק לכל לקוח את מלוא תשומת הלב ויחס סבלני ואמפתי, מתוך הבנת המורכבות והרגישות של תיקי נזיקין עבור הלקוח.

מתחילת דרכו, עורך דין הדאיה חרט על דגלו מתן ייצוג משפטי מקצועי ומסור, תוך חתירה מתמדת להשגת התוצאה האופטימאלית בהליך המשפטי. לשם כך, בין היתר, מקיים עוה"ד הדאיה שיתופי פעולה מקצועיים עם מומחים שונים כגון: אנשי רפואה, מהנדסים ואקטוארים בהם הוא נעזר בעת הצורך בקבלת חוות דעת מומחה לביסוס התיק וקבלת הפיצוי המקסימאלי עבור הלקוח.

עורך דין הדאיה עו"ד לענייני נזיקין

עוה"ד הדאיה מאמין במתן מעטפת משפטית מלאה ללקוח ומלווה אותו מן הצעד הראשון ועד לסיומו של ההליך המשפטי. על כן, אם נפגעתם בתאונת דרכים או תאונת עבודה, אם הנכם רוצים לממש את זכויותיכם מול ביטוח לאומי או חברות הביטוח, הנכם מוזמנים ליצור קשר ותקבלו את הסיוע המלא לפנייתכם.

נותן שירות זה עוסק בתחומים הבאים:
אובדן כושר עבודה ועדה רפואית ביטוח לאומי מימוש זכויות רפואיות עורך דין תאונות דרכים עורכי דין שירות משפטי פיננסי וביטוחי לנכים ולקשישים תאונות עבודה תביעות ושירותי ביטוח תביעות נזקי גוף
לפרטים נוספים אודות הספק »
שד' יצחק רגר 28 באר שבע שד' יגאל אלון 1 דימונה