פרוטטיכל- שירותי מעבדת שיניים בבית הלקוח

פרוטטיכל- שירותי מעבדת שיניים בבית הלקוח

פרוטטיכל- שירותי מעבדת שיניים בבית הלקוח
(נמצאות 0 חוות דעת על נותן שירות זה )

למעבדת פרוטטיכל, שנוסדה ב-1996, ניסיון של עשרות שנים בהתאמת פתרונות לתחום שיקום הפה, ובה ציוד מתקדם ואיכותי המאפשר לנו להעניק ללקוחותינו מענה מהיר ואופטימלי. 7\24 עד בית הלקוח, לבתי אבות, בעלי מוגבלויות, מוסדות שונים ובתי חולים. התיקונים מתבצעים במקום.

שירותי פרוטטיכל מעבדת שיניים עד הבית:

שיניים תותבות
תותבות דורשות תחזוקה, כמו ביצוע התאמות או ריפוד מחדש כשיש נסיגת חניכיים ואיבוד עצם, או לבצע תיקון במידת הצורך כאשר השיניים נשברות או נסדקות.

תותבות נשלפות
כאשר אין מספיק שיניים המאפשרות התאמת גשר, משתמשים בתותבות נשלפות. כאשר אין שיניים בלסת כלל, או שיש צורך בעקירות שן מרובות, נבצע שחזור הסגר ע״י בניית תותבת שלמה.

תותבות חלקיות
התותבות החלקיות ניתנות לייצוב בעזרת שתלים, כאשר החיבור המקובל הוא מעין מחבר כדורי. יתרונות השתלים במקרה הזה:

*אסתטיים יותר
*הלחץ על השיניים הנותרות פוחת
*אין תלות בשיניים
*ייצוב טוב יותר לצד תחושת יציבות

סד לילה
סדי לילה נועדו למנוע שחיקה של השיניים בשינה. מעבדת שיניים פרוטטיכל מבצעת סדי לילה קשיחים או רכים לפי הנדרש, תבצע עבורכם סד לילה לכל צורך רפואי ושמירה על השיניים לאחר שיקום הפה באמצעות כתרים, שתלים, גשרים, תותבות חלקיות וכדומה.

תותבות על גבי שתלים
יש אפשרות לייצב תותבות באמצעות שתלים. החיבור בין התותבות לשתלים יכולות להיות ע״י חיבור מסוג מחבר כדורי או בצורת באר או לוקייטור.

תותבת פליפר
תותבת פליפר היא תותבת נשלפת המתאימה לאלו מכם שחסרים להם בין שן אחת לשלוש שיניים.המעבדה מספקת שירות ריפודי תותבות תוך 24 שעות בלבד (תותבות חדשות, שלמות וחלקיות, אקריליות או מתכתיות).

למעבדת פרוטטיכל, ניסיון של עשרות שנים בהתאמת פתרונות לתחום שיקום הפה, ובה ציוד מתקדם ואיכותי המאפשר לנו להעניק ללקוחותינו מענה מהיר ואופטימלי.

לבירורים וקבלת הצעת מחיר כבר היום פנו אלינו או השאירו הודעה וקבלו שירות הוגן עד הבית.

נותן שירות זה עוסק בתחומים הבאים:
מטפלים וקליניקות רופא שיניים עד הבית רופאי שיניים שיקום ביתי
לפרטים נוספים אודות הספק »
פנחס אילון 9, חולון
24/7 שירות עד בית הלקוח
026749416