רפואת חיים

רפואת חיים

רפואת חיים
(נמצאות 0 חוות דעת על נותן שירות זה )

רפואת חיים הנו ארגון העוסק בתמיכה, ליווי ומתן מענה כוללני כאשר מתעורר משבר רפואי במשפחה. 

אנו מלווים משפחות בדגש על משפחה ולא על בודד כיון שאנו מאמינים שהאדם הוא חלק בלתי נפרד ממשפחתו וכשהמשפחה מקבלת מענה מותאם גם האדם החולה נהנה מטיפול טוב יותר. 

חזון הארגון:

אנו מאפשרים עוזרים ותומכים בכל אדם פרטי, חברה או קבוצה ליהנות מאיכות חיים מירבית בכל שלב מחייה. 

תכנית ליווי מותאמת אישית – תכנית לווי רפואית/סיעודית התפורה לפי מידה באופן אישי לכל משפחה או קבוצה. 

תכנית הלווי מאפשרת מיצוי זכויות רפואיות, בחירה מדוקדקת של נותני השירותים הטובים ביותר, מיצוי זכויות כספיות מקסימליות ,מענה רגשי לכל פרט בתוך המשפחה, בניית תכנית טיפול למטופל עצמו, מניעת טיפולים מיותרים, טיפול מיטבי בבית

הדרכה לבני משפחה של חולה בדמנציה: מחלת הדמנציה נחשבת כיום למגפה עולמית וידוע כי כל אדם שלישי מעל גיל שמונים עלול לסבול מתסמיני המחלה. 

זוהי מחלה התוקפת גם צעירים ובמופע זה היא קשה ואלימה יותר. 

משפחות המתמודדות עם דמנציה מתקשות לחזור לתפקוד מיטבי לאור המעמסה שיש בטיפול בבן משפחה הלוקה בדמנציה ואף יכול להביא את המטפל העיקרי (בן זוג או ילדים) לתשישות גופנית, מחלות ואף מוות בטרם עת. 

כדי לאפשר למשפחה להתנהל באופן נכון לצד מחלת הדמנציה בנינו תוכנית הדרכה המותאמת לבני המשפחה אשר מאפשרת להם לנשום ולחיות לצד המחלה ולא לטבוע ביחד איתה. ההדרכה מתקיימת בזום .

קבוצות תמיכה לבני משפחה מטפלים: 

השתתפות בקבוצה הוכחה כגורם שיכול לתת מענה רגשי ולהקל על העומס הטיפולי של המטפל העיקרי. כשאדם נמצא בקבוצה הוא יכול לשתף ולקבל שיקופים מחברי הקבוצה על מצבו ולהיתרם מכך מאוד. 

הקבוצה מנוהלת על ידי מנחת קבוצות מוסמכת והיא פועלת בעזרת כלי התיאטרון, מיינדפולנס עבודה עם קלפים, תיאטרון פלייבק. מיועדת לבני זוג מטפלים או לילדים מטפלים למטופלים עם מחלה סופנית או דמנציה.

ניהול התיק הרפואי Case Managment 

בתקופתנו, כאשר הרפואה יודעת להאריך את תוחלת החיים, קיימות בעיות רבות שיש צורך לטפל בהם.  קיים מגוון של רופאים, רופא המשפחה כבר לא תמיד יכול להשתלט על כל המידע ולרדת לרזולוציות הטובות ביותר. לכן נוכחות של אנשי מקצוע מיומנים אשר מכירים את העולם הרפואי מקרוב, יוכל לסייע רבות בניהול נכון של התיק, מניעת התדרדרות של החולה ומציאת הדיוק והאיזון הרצויים. 

מנהל תיק עובד עם המשפחה באופן צמוד מול כל נותני השירותים בקהילה, מרכז את כל המידע ומסייע לקבל החלטות באופן מקצועי , מדויק מיטבי.

טיפול בפצעים קשיי ריפוי:

אנו מטפלים בהצלחה רבה באנשים שסובלים מפצעים.

סוגי הפצעים שאנחנו מטפלים בהם: 

פצעי לחץ בכל הדרגות

כיבים על רקע אי ספיקה ורידית ועורקית

פצעים ברגל סוכרתית

 

 

 

אנו משתמשים בכל הטכניקות המקובלות כיום במסגרת סל הבריאות. הטיפול מתבצע בבית המטופל ללא צורך בהתרוצצות למרפאות או לרופאים.
זמינים לשירותכם גם בוואטסאפ

נותן שירות זה עוסק בתחומים הבאים:
הגיל השלישי טיפול בכאב כרוני טיפול בפצעים קשיי ריפוי ליווי בעת מחלה מטפלים וקליניקות מטפלים משפחתיים ניהול הטיפול שיקום ביתי
לפרטים נוספים אודות הספק »
קיבוץ אור הנר
שעות הפעילות: 9:00- 18:00 אזורי הפעילות:  דרום מרכז