בא בית – טיפולים וחוגים פרטיים בבית שלך

בא בית – טיפולים וחוגים פרטיים בבית שלך

בא בית – טיפולים וחוגים פרטיים בבית שלך

בא בית – טיפולים וחוגים פרטיים בבית שלך

(נמצאות 0 חוות דעת על נותן שירות זה )

בא בית- טיפולים וחוגים פרטיים לגיל השלישי  בבית שלך, הוא שירות מקצועי שקם כדי לסייע בהפגת בדידות בקרב אנשים הסובלים מכל מגבלה או בעיה בריאותית או קושי תפקודי, כולל החלמה מניתוח או פציעה, נכות פיזית או נפשית בגללם הם מרותקים לבית או נמצאים במוסד באופן קבוע/זמני (לא קורונה) ולמלא את זמנם בתוכן איכותי מחד תוך הקלה על העומס המוטל על בני המשפחה המטפלים caregivers מאידך.

הדרך לכך היא באמצעות טיפולים מקצועיים וחוגים פרטיים בבית, המיועדים:

1. למרותקי הבית מגיל בגרות עד זקנה.

2. לבני המשפחה המטפלים ה caregivers מדרגה ראשונה מגיל בגרות עד זקנה.

מה אנחנו מציעים?

טיפולים רגשיים:

טיפול רגשי, טיפול באמצעות וידאו, טיפול באמצעות גינון, טיפול באמצעות ביבלותרפיה, ליווי משפחות המתמודדות עם מחלה קשה ועוד.

טיפולים אלטרנטיביים:

רפלקסולוגיה, פרחי באך, מסג', ארומתרפיה, דיקור סיני, שיאצו ועוד.

חוגים פרטיים:

צילום, וידאו ועריכה, גינון, יצירת אלבומי תמונות, פסיפס, צריבה בעץ, פוטושופ, אילוסטרייטור.  

התהליך:

המפגש הראשון הוא פגישת הערכה ואבחון שנערכת עם מרותק הבית ובן המשפחה המטפל בו. על בסיס הנתונים, הצרכים והרצונות אנו מתאימים את הטיפול היעיל ביותר ובונים תוכנית טיפול.

המשפחות מקבלות השירות, מלוות ע"י עו"ס- מתאמת טיפול, הדואגת שיקבלו את השירות הטוב ביותר ונמצאת בקשר רצוף עם המטפלים והמדריכים. 

היא אשת הקשר עבור הלקוחות לכל שאלה ועניין, כך שתמיד יש לכם את מי לשתף ועם מי לדבר 

מדוע כדאי לעבוד דווקא אתנו?

הבעלים של בא בית, הם מטפלים מוסמכים מומחים ומנוסים בעצמם שמבינים ומתמחים בשיטות הטיפול השונות. ככאלה, אנו יודעים להתאים עבורכם את הטיפול האופטימלי עבורכם.

על מנת לקבל את הטיפול הנפשי רגשי הטוב ביותר ולא לבזבז זמן וכסף על טיפולים מיותרים, יש להכיר היטב את תחום הטיפול הנפשי, ולדעת מהו הטיפול המיטבי בתוכו לכל בעיה, כך גם בטיפול אלטרנטיבי. 

המטרה שלנו היא שיהיה לכם שקט נפשי ותרגישו שאתם נמצאים בידיים טובות, שתרגישו שיש לכם עם מי לדבר ועם מי להתייעץ לכל אורך התהליך.

תמיד אפשר ללכת למטפל כלשהו ולקוות לטוב, אבל אצלנו אתם יודעים שכל המטפלים אכן נבדקו ע"י אנשי מקצוע בקיאים שיודעים מהו היקף ההכשרה הניסיון והידע הנחוצים.

כל הטיפולים והחוגים ניתנים ע"י צוות איכותי, מנוסה, מוכשר, מפוקח ומיומן בטיפול במרותקי בית ובני משפחה מטפלים, שנבחר בקפידה ומקבל ליווי והדרכה.

אזורי השירות:

השירות ניתן בבית מרותק הבית, במוסד או בבית בן המשפחה המטפל. יחד עם זאת יש גם אפשרות לטיפול בקליניקה של המטפל,

באזורים :רמת גן, תל אביב, גבעתיים, בני ברק, פתח תקוה וגבעת שמואל.

 לסרטון לחצו כאן 
לפייסבוק לחצו כאן