ביקורופא

ביקורופא

ביקורופא
(נמצאות 0 חוות דעת על נותן שירות זה )

ביקורופא היא רשת מרפאות בפריסה ארצית המונה 24 סניפים בכל רחבי הארץ ושירותי רופא עד הבית.
בנוסף מפעילה החברה מוקד טלפוני המאויש 7 ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, במספר 6101*.

החברה הוקמה בשנת 1993 ונרכשה בשנת 2004 על ידי משפחת מנדל והיא נמצאת בבעלות חברת האחזקות IEL של המשפחה. משפחת מנדל הציונית רכשה את ביקורופא במטרה להנגיש שירותי רפואה איכותיים לכל אזרחי ישראל, בכל מקום בו הם גרים, אם זה באזורי הפריפריה המרוחקים או בגוש דן. 

יו”ר ומנכ"ל החברה הוא מר אמנון כהן, והיום מועסקים בה כ- 950 עובדים, מתוכם כ-350 רופאים מתחומי הרפואה השונים וכן אחיות מוסמכות, טכנאי רנטגן, מזכירות רפואיות ועובדים מקצועיים נוספים.

ביקורופא נותנת מענה ליותר ממיליון מטופלים בשנה, ומשתפת פעולה עם כל קופות החולים, חברות ביטוח מובילות, משרד הבריאות, משרד החינוך, משרד הביטחון, עיריות רבות בכל רחבי הארץ, שב"ס וצה"ל. 

הערכים על פיהם פועלת ביקורופא מיום שנוסדה ועד היום הם שירות מעולה לכל הפונים אליה, שמירה על חדשנות בכל תחומי הרפואה והקפדה על איכות גבוהה של טיפול רפואי בעזרת הכשרות והדרכות שוטפות לצוותים המטפלים. 

ביקורופא מקפידה על עמידה עדכנית וקפדנית באמות המידה של משרד הבריאות ושיתוף הפעולה שלה עם הגופים המובילים בישראל בתחום הבריאות נמשך שנים רבות.

לא משנה לאיזו קופת חולים אתם שייכים – אצלנו, כולם מתקבלים!
ביקורופא מעניקה מגוון רחב של שירותים רפואיים במרפאות הפזורות ברחבי הארץ.

למידע נוסף על השירות שלנו לחצו כאן

צריכים שירות רופא עד הבית?

שירות רופא עד הבית של ביקורופא מאפשר לאנשים שאינם מעוניינים לצאת מהבית, לקבל טיפול רפואי מקצועי ומסור בביתם. בגלל העומס הרב, רבים מעדיפים להימנע מהגעה לקופות החולים ובתי החולים, מההמתנה הארוכה ומהחשיפה לזיהומים וחיידקים. גם אנשים הנמצאים בקבוצות סיכון ונמנעים מיציאה מהבית בתקופת הקורונה, חולים כרוניים או מוגבלים שכל יציאה מהבית קשה להם או אנשים שלא יכולים לעזוב את הבית מסיבות שונות, עבור כל אלה שירות רופא עד הבית הוא הפתרון המושלם, שישמור על בריאותם בלי פשרות. 

שירות רופא עד הבית של ביקורופא מציע לכם אפשרות להזמין רופא לביתכם, ולקבל טיפול מיומן ומקצועי בסביבה בה אתם חשים בטוחים ורגועים. לביקורופא היצע רופאים גדול, המגיעים לבית המטופלים עם כל הדרוש למתן טיפול דחוף כמו תרופות שונות, מכשיר לחץ דם, א.ק.ג, מכשיר לבדיקות רפואיות מידיות, אינהלציה ועוד. 

מבוטחי קופות החולים כללית ומאוחדת זכאים בתנאים מסוימים להשתתפות הקופה בהזמנת השירות, וכן מבוטחי חלק מחברות הביטוח. אנחנו ממליצים לברר פרטים בקופת החולים או חברת הביטוח הרלוונטית.

ניתן להזמין שירות רופא עד הבית מה WhatsApp, ונציג יתפנה אליכם בהקדם.

אנו בביקורופא מתחייבים לפעול בנחישות וללא פשרות למען בריאות לקוחותינו, ולהעניק שירות איכותי ומקצועי.
מתן כבוד ויחס אישי הם נר לרגלינו ואנחנו שואפים להיות אוזן קשבת לכל לקוחותינו.

נותן שירות זה עוסק בתחומים הבאים:
בדיקת דם בבית ייעוץ רפואי מוקד מצוקה מוקד רפואה דחופה רופאים
לפרטים נוספים אודות הספק »
כל הארץ
מוקד טלפוני המאויש 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה, במספר 6101* מוקדי צפון מוקדי מרכז מוקדי דרום