נרקיס לביא-חברת עורכי דין

נרקיס לביא-חברת עורכי דין

נרקיס לביא-חברת עורכי דין
(נמצאות 0 חוות דעת על נותן שירות זה )

                 מייסד החברה: עו"ד נרקיס לביא

עורך הדין נרקיס לביא, בעל תואר LLB במשפטים וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל. לעו"ד נרקיס לביא השכלה נוספת בכלכלה ומנהל עסקים עם התמחות במקרקעין. עורך הדין נרקיס לביא, מכהן כיו"ר ועדת ערר ארנונה שליד המועצה האזורית מטה אשר.

חברת עורכי הדין אותה ייסד עו"ד נרקיס לביא, מעניקה שירותי ייעוץ משפטי וליטיגציה בבתי המשפט, בתחום האזרחי, ובתחום דיני המשפחה ומקרקעין בפרט.

ההשכלה, הידע, היכולת להתבונן על סיטואציות במבט על ולחשוב מחוץ לקופסא, יחד ‏עם הניסיון הרב שצבר עורך הדין נרקיס לביא במרוצת השנים, מהווים עבור לקוחותיו יתרון מובהק ומזה שנים נמנים על לקוחות המשרד בעלי מקצועות חופשיים כמו גם רופאים, עורכי דין, אנשי מפתח משוק ההון, בכירים בהייטק ועוד.

עורך הדין נרקיס לביא, ניגש לכל סיטואציה אפשרית בתבונה ובתשוקה רבה, מתוך מטרה למציאת פתרון אופטימלי, לסיום הסכסוך לטובת הלקוח באופן שימקסם את התוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

לכל דיון בבית המשפט מגיע עו"ד לביא, לאחר ניתוח מעמיק ופרטני של התיק ולאחר שנכנס לעובי הקורה של כלל העובדות והראיות,
כל זאת לאחר שהריץ את כל התרחישים ‏האפשריים ‏והטענות שיכול הצד השני להעלות כאשר, הרעיון כדבריו של עו"ד לביא "אף פעם לא להיות מופתע" כאיש משפחה ואב לשלושה ילדים בוגרים, יודע נרקיס לביא ממקור ראשון על חשיבות תכנון העתיד.

זו הסיבה שחלקה הארי של פעילות המשרד, מתמקדת במתן ייעוץ בתחום צוואות, ירושות וייפוי כח מתמשך, לצד ענייני מקרקעין והעברה בין דורית.

העיסוק בדיני משפחה וירושה ומקרקעין מעניק לעו"ד לביא יתרון מובהק ביכולת לייעץ ללקוחותיו כיצד לתכנן את עתידם ועתיד משפחתם וכיצד ליצור צוואה, ייפוי כח מתמשך או הסכם העברה ללא תמורה באופן שיגשים את רצונם של הלקוחות ויאפשר להם לדאוג לעצמם ולבני משפחתם באופן המטיב ביותר.

החברה מעניקה ייצוג בבתי משפט לענייני משפחה ובתי דין רבניים בכל הארץ, כל זאת בנוסף לייצוג בתביעות אחרות בתחום האזרחי כמו גם בתחום המקרקעין.

הייצוג כולל בין היתר את הכנת הלקוח והעדים, לשלל התרחישים האפשריים, באמצעות ביצוע סימולציות במצבי לחץ, המדמות חקירה על ידי הצד שכנגד כאשר הרעיון הוא לייצר מצב בו הלקוח שעומד לתת עדות יידע להתמודד מול כל אתגר שיציב מול עוה"ד של הצד שכנגד.

תחומי החברה:

  • דיני משפחה – ייצוג בבתי משפט לענייני משפחה ובתי דין רבנים בכל הארץ.
    הליך גירושין, הינו עניין בעל מורכבות ורגישות מיוחדת, כאשר השקעת המאמצים מתרכזת, סביב הקטנת עוצמת הסכסוך ככל הניתן, בין בני הזוג והגעה לתוצאה שתהיה הכי נכונה ללקוח ולילדיו.
  • מקרקעין –המשרד מתמחה בייצוג והובלת משא ומתן בעסקאות מקרקעין, לקראת רכישה או מכירת נכסים, תוך הענקת ליווי מלא ועריכת הסכמי מכר. בנוסף עוסק המשרד ברישום זכויות בטאבו, ברשות מקרקעי ישראל ובחברות משכנות.
  • משפט אזרחי ונזיקין – ייצוג לקוחות בתביעות אזרחיות כספיות, חוזיות, נזקי גוף, תאונות דרכים ותביעות ביטוח.

בזכות מקצועיות חסרת פשרות, יכולת הבנה ובחינה יסודית של כל מקרה לגופו, המשרד נלחם למען לקוחותיו, תוך מתן יחס אישי, רגישות ומציאת הפתרון האפקטיבי ביותר על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבור הלקוח.

ניתן לקבוע פגישת ייעוץ באחד מסניפי החברה:
סניף חיפה והקריות: שדרות בן גוריון 63, קרית ביאליק
סניף הגליל המערבי: קיבוץ מצובה דרך הקורן 15-50

  • בשל ביקוש רב ועבודה במשך שנים כמעט מידי שבוע במרכז הארץ, בימים אלו מוקם סניף במרכז הארץ.
נותן שירות זה עוסק בתחומים הבאים:
ייפוי כח מתמשך מיסוי מקרקעין ונדלן עורך דין תאונות דרכים עורכי דין תביעות ושירותי ביטוח תביעות נזקי גוף
לפרטים נוספים אודות הספק »
כתובת למשלוח דואר: ת.ד 157, קיבוץ מצובה, מיקוד: 2283500