שפירא בוטרמן משרד עורכי דין ונוטריון

שפירא בוטרמן משרד עורכי דין ונוטריון

שפירא בוטרמן משרד עורכי דין ונוטריון
(נמצאות 0 חוות דעת על נותן שירות זה )

שפירא בוטרמן עורכי דין ונוטריון הינו משרד ן משפחתי שהוקם בשנת 1972 על ידי עו“ד משה שפירא, בוגר האוניברסיטה העברית בשלוחה בתל אביב. בשנת 2017 הצטרפה בתו עו"ד מרגלית בוטרמן כשותפה. משרד עורכי הדין שפירא בוטרמן סיפק לאורך השנים, ייצוג ומענה לאלפי לקוחות, מכלל המגזרים ומכל רחבי הארץ, בתחומי המשפט האזרחי במגוון עניינים מגוונים.

כיום מנוהל המשרד על ידי עורכת הדין מרגלית בוטרמן, בוגרת אוניברסיטת בר אילן ומוסמכת במשפטים על ידי האוניברסיטה העברית.  עוה"ד מרגלית בוטרמן הינה בעלת ניסיון של מעל 25 שנה בתחומי המשפט האזרחי עם ניסיון ייחודי בתחום משפט העבודה הפרטי והקיבוצי, משפט מנהלי ודיני רשויות מקומיות, כמו כן ממשיכה את המסורת לעסוק בדיני חוזים – כולל חוזי מכר דירה וחוזים לבעלי עסקים, ובענייני צוואות ירושות וייפוי כוח מתמשך.

משרד עורכי הדין שפירא בוטרמן רודף אחרי התועלת ללקוח ולא אחרי תיקים. משרדנו מנהל תיקים שאנו מאמינים ביכולת שלהם לענות על צרכי הלקוח ולהביא לו את התוצאה הרצויה ביותר מבחינתו, וזאת לאחר הצגה של קשת האפשרויות בהרחבה ושקיפות מלאה העומדות בפניו, על מנת שכל לקוח יקבל את ההחלטה הנכונה והטובה ביותר עבורו.

קודם כל הכיס שלך

כיום כבעלת עסק עצמאי, וכשכירה לשעבר הן בשירות הפרטי והן בשירות הציבורי במסגרת עבודתי במשרד הפנים ובעיריית ירושלים, אני יודעת כמה אתם עובדים קשה בשביל הפרנסה שלכם. כבעלת ניסיון והיכרות עם השירות הציבורי, והביורוקרטיה מולו, אעשה כל מאמץ להשיג עבור הלקוח את התוצאה הטובה ביותר ובמהירות הרבה ביותר, וכך להקל על ההוצאה הכספית ללקוח,  לפיכך בטרם החלטה על הגשת הליך משפטי נבחן גם אפשרות למיצוי זכויות בדרך אחרת. כעורך דין לענייני עבודה אעשה כל מאמץ לסייע ללקוח למצות את זכויותיו.

אין פשרות על מקצועיות

המשרד מתמחה בדין האזרחי,  מייעץ ומלווה אתכם בתחומי המשפט השונים הנוגעים לחיי היום–יום בישראל. התחומים בהם פועל המשרד הם: בדין האזרחי בתחום של דיני עבודה, דיני חוזים כולל לבעלי עסקים, מקרקעין, וכן בתחום של צוואות ירושות וייפוי כוח מתמשך. לעוה"ד בוטרמן ניסיון רב במשפט מנהלי, וייחודי בתחום דיני רשויות מקומיות ובחירות לרשויות המקומיות

 

 


לעו"ד בוטרמן המלצות רבות מלקוחותיה

המלצה מהזוג בוכמן (שם בדוי)

לפני עריכת צוואה וייפוי כוח מתמשך יש התלבטויות וקושי לקחת החלטה. אבל גברת בוטרמן לא חוסכת בזמן ובהסברים. עד שמרגישים יותר בטוחים לעשות את המסמך מתוך הבנה ודאגה לעתיד. היא ממש מלווה את הלקוח לאורך כל התהליך וזה מאד חשוב ומקל! לשכור את שירותי עריכת הדין של הגברת בוטרמן תהיה הבחירה הנכונה והטובה ביותר עבורך

הגברת ימימה אטון
שלום מרגלית אני רוצה להודות לך על השירות שנתת לנו בהכנת ייפוי כוח מתמשך. אנחנו אחים ואחיות התאספנו לחתום כמיופי הכח למען אמנו הבוגרת. השרות שנעשה במקצועיות ובנעימות. וגם המחיר היה הוגן בהחלט. אני אמליץ בשמחה לחברינו לעבוד איתך. תודה רבה ובהצלחה!

משפחת בנר
מרגלית עשתה עבורנו עבודה מצוינת. בגלל מגבלות נידות שלי הגיעה אלינו הביתה, שוחחנו ארוכות, היא הבינה את הצרכים שלנו בנושא ייפוי כוח מתמשך הכינה את המסמכים בהתאם והגיעה אלינו פעם נוספת על מנת להחתים את כולנו. הכל נעשה במיומנות ובדרכי נועם. אנחנו ממליצים עליה בחום.

 

יש לכם שאלה? צרו קשר אשמח לעזור!

נותן שירות זה עוסק בתחומים הבאים:
דיני עבודה ייפוי כח מתמשך עורכי דין צוואות וירושות שירות משפטי פיננסי וביטוחי לנכים ולקשישים שירותי נוטריון
לפרטים נוספים אודות הספק »
כף החיים 34/3 ביתר עילית
יום ו – 9:00-12:00 ימים א-ה 10:00-19:00